Volleybalvereniging Bedovo

Cafe Thuis Bedovo Heren 1

teamfoto201516web

 

teamfoto201516webCT

cafethuis

Trainingstijd: Dinsdagavond van 21:00 t/m 22:30 uur

Klik hier voor de wedstrijdverslagen van Heren 1

 

Stand Heren 1 Poule 

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Asterix HS 11567547
2VC Unitas HS 115544419
3Bladel HS 115514122
4Bedovo HS 115463824
5Were-Di HS 114433623
6Ledub HS 215413528
7VC Olympia HS 115413429
8Civitas HS 115342835
9VC Athos '70 HS 116272245
10VC Volt HS 516221846
11Nuvo'68 HS 115191845
12SOMAS/Activia HS 116101055

Uitslagen Bedovo heren 1 

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 17 feb 2018Bedovo HS 1VC Unitas HS 11 - 3
zaterdag 3 feb 2018SOMAS/Activia HS 1Bedovo HS 10 - 4
zaterdag 27 jan 2018Bedovo HS 1Bladel HS 13 - 2
zaterdag 20 jan 2018VC Olympia HS 1Bedovo HS 10 - 4
zaterdag 16 dec 2017Ledub HS 2Bedovo HS 11 - 3
zaterdag 9 dec 2017Bedovo HS 1VC Athos '70 HS 14 - 0
zaterdag 2 dec 2017Nuvo'68 HS 1Bedovo HS 11 - 3
zaterdag 25 nov 2017Were-Di HS 1Bedovo HS 11 - 3
zaterdag 11 nov 2017Bedovo HS 1VC Volt HS 54 - 0
zaterdag 4 nov 2017VC Unitas HS 1Bedovo HS 14 - 0

Programma Bedovo heren 1 

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 3 maart 201819:00Bedovo HS 1Civitas HS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 10 maart 201816:30VC Volt HS 5Bedovo HS 1LACO Sportcentrum Cuijk, CUIJK
zaterdag 17 maart 201819:00Bedovo HS 1Were-Di HS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 24 maart 201819:00Bedovo HS 1Nuvo'68 HS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 7 april 201819:00VC Athos '70 HS 1Bedovo HS 1De Kruisweide, SEVENUM
zaterdag 14 april 201819:00Bedovo HS 1Ledub HS 2D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 21 april 201817:30Asterix HS 1Bedovo HS 1D'n Adelaer, MAASBREE

Copyright © 2018 Bedovo. All Right Reserve.