Volleybalvereniging Bedovo

Next Bedovo Dames 1

  

Trainingstijd: Dinsdagavond van 20:45 t/m 22:15 uur
Donderdagavond van 20:30 t/m 22:00 uur

Klik hier voor de wedstrijdverslagen van Dames 1

Stand Bedovo Dames 1 

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Nuvoc DS 21044356
2Bedovo DS 11040329
3Livoc Liessel DS 111352818
4Bravo'99 DS 211282322
5Bladel DS 111272324
6VC Polaris DS 29252217
7Ledub DS 310252020
8Hajraa DS 410252121
9Phoenix DS 19141326
10VC Riethoven DS 19131227
11VVC Best DS 110131129
12Pegasus DS 110111132

Uitslagen Bedovo Dames 1 

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 9 dec 2017Bladel DS 1Bedovo DS 11 - 3
zaterdag 2 dec 2017Bedovo DS 1Pegasus DS 14 - 0
zaterdag 25 nov 2017Phoenix DS 1Bedovo DS 10 - 4
zaterdag 18 nov 2017Bedovo DS 1VVC Best DS 14 - 0
zaterdag 11 nov 2017Bedovo DS 1Bravo'99 DS 23 - 1
zaterdag 4 nov 2017VC Riethoven DS 1Bedovo DS 10 - 4
zaterdag 28 okt 2017Bedovo DS 1Livoc Liessel DS 13 - 2
zaterdag 14 okt 2017Hajraa DS 4Bedovo DS 10 - 4
zaterdag 30 sep 2017Nuvoc DS 2Bedovo DS 14 - 0
zaterdag 23 sep 2017Bedovo DS 1Ledub DS 33 - 1

Programma Bedovo Dames 1

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 16 december 201719:00VC Polaris DS 2Bedovo DS 1't Hout, HELMOND
zaterdag 20 januari 201818:00VVC Best DS 1Bedovo DS 1Naestenbest, BEST
zaterdag 27 januari 201817:00Bedovo DS 1Hajraa DS 4D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 3 februari 201817:00Livoc Liessel DS 1Bedovo DS 1De Smeltkroes, LIESSEL
zaterdag 17 februari 201817:00Bedovo DS 1VC Riethoven DS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 3 maart 201817:00Bedovo DS 1Nuvoc DS 2D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 10 maart 201819:00Bravo'99 DS 2Bedovo DS 1De Koolakkers, WESTERHOVEN
zaterdag 17 maart 201817:00Bedovo DS 1Phoenix DS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 24 maart 201819:00Pegasus DS 1Bedovo DS 1Sporthuis Reusel, REUSEL
zaterdag 7 april 201817:00Bedovo DS 1Bladel DS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK

 

Copyright © 2017 Bedovo. All Right Reserve.