Volleybalvereniging Bedovo

Next Bedovo Dames 1

  

Trainingstijd: Dinsdagavond van 20:45 t/m 22:15 uur
Donderdagavond van 20:30 t/m 22:00 uur

Klik hier voor de wedstrijdverslagen van Dames 1

Stand Bedovo Dames 1 

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Nuvoc DS 21463507
2Livoc Liessel DS 117594724
3Bedovo DS 115554417
4VC Polaris DS 216453929
5VC Bravo DS 215443626
6Ledub DS 315403229
7Hajraa DS 416353038
8Bladel DS 115332936
9Phoenix DS 116252346
10VC Riethoven DS 114232140
11Pegasus DS 116212149
12VVC Best DS 115171546

Uitslagen Bedovo Dames 1 

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 17 feb 2018Bedovo DS 1VC Riethoven DS 14 - 0
zaterdag 3 feb 2018Livoc Liessel DS 1Bedovo DS 13 - 1
zaterdag 27 jan 2018Bedovo DS 1Hajraa DS 44 - 0
zaterdag 20 jan 2018VVC Best DS 1Bedovo DS 11 - 3
zaterdag 16 dec 2017VC Polaris DS 2Bedovo DS 14 - 0
zaterdag 9 dec 2017Bladel DS 1Bedovo DS 11 - 3
zaterdag 2 dec 2017Bedovo DS 1Pegasus DS 14 - 0
zaterdag 25 nov 2017Phoenix DS 1Bedovo DS 10 - 4
zaterdag 18 nov 2017Bedovo DS 1VVC Best DS 14 - 0
zaterdag 11 nov 2017Bedovo DS 1VC Bravo DS 23 - 1

Programma Bedovo Dames 1

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 3 maart 201817:00Bedovo DS 1Nuvoc DS 2D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 10 maart 201819:00VC Bravo DS 2Bedovo DS 1De Koolakkers, WESTERHOVEN
zaterdag 17 maart 201817:00Bedovo DS 1Phoenix DS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 24 maart 201819:00Pegasus DS 1Bedovo DS 1Sporthuis Reusel, REUSEL
zaterdag 7 april 201817:00Bedovo DS 1Bladel DS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 14 april 201817:00Bedovo DS 1VC Polaris DS 2D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 21 april 201817:00Ledub DS 3Bedovo DS 1Zuiderpoort, BUDEL

 

Copyright © 2018 Bedovo. All Right Reserve.