Volleybalvereniging Bedovo

Cafe Thuis Bedovo Heren 1

teamfoto201516web

 

teamfoto201516webCT

cafethuis

Trainingstijd: Dinsdagavond van 21:00 t/m 22:30 uur

Klik hier voor de wedstrijdverslagen van Heren 1

 

Stand Heren 1 Poule 

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Asterix HS 11360484
2VC Unitas HS 112443614
3Bladel HS 112443515
4Bedovo HS 112373019
5Were-Di HS 111342817
6Ledub HS 213332926
7VC Olympia HS 112312625
8Civitas HS 112272229
9VC Athos '70 HS 113231936
10Nuvo'68 HS 113171639
11VC Volt HS 513161339
12SOMAS/Activia HS 1149948

Uitslagen Bedovo heren 1 

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 20 jan 2018VC Olympia HS 1Bedovo HS 10 - 4
zaterdag 16 dec 2017Ledub HS 2Bedovo HS 11 - 3
zaterdag 9 dec 2017Bedovo HS 1VC Athos '70 HS 14 - 0
zaterdag 2 dec 2017Nuvo'68 HS 1Bedovo HS 11 - 3
zaterdag 25 nov 2017Were-Di HS 1Bedovo HS 11 - 3
zaterdag 11 nov 2017Bedovo HS 1VC Volt HS 54 - 0
zaterdag 4 nov 2017VC Unitas HS 1Bedovo HS 14 - 0
zaterdag 28 okt 2017Bedovo HS 1SOMAS/Activia HS 14 - 0
zaterdag 14 okt 2017Bladel HS 1Bedovo HS 13 - 1
zaterdag 7 okt 2017Bedovo HS 1VC Olympia HS 11 - 3

Programma Bedovo heren 1 

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 27 januari 201819:00Bedovo HS 1Bladel HS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 3 februari 201819:30SOMAS/Activia HS 1Bedovo HS 1Activiahal, SINT ANTHONIS
zaterdag 17 februari 201819:00Bedovo HS 1VC Unitas HS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 3 maart 201819:00Bedovo HS 1Civitas HS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 10 maart 201816:30VC Volt HS 5Bedovo HS 1LACO Sportcentrum Cuijk, CUIJK
zaterdag 17 maart 201819:00Bedovo HS 1Were-Di HS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 24 maart 201819:00Bedovo HS 1Nuvo'68 HS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 7 april 201819:00VC Athos '70 HS 1Bedovo HS 1De Kruisweide, SEVENUM
zaterdag 14 april 201819:00Bedovo HS 1Ledub HS 2D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 21 april 201817:30Asterix HS 1Bedovo HS 1D'n Adelaer, MAASBREE

Copyright © 2018 Bedovo. All Right Reserve.