Volleybalvereniging Bedovo

Next Bedovo Dames 1

  

Trainingstijd: Dinsdagavond van 20:45 t/m 22:15 uur
Donderdagavond van 20:30 t/m 22:00 uur

Klik hier voor de wedstrijdverslagen van Dames 1

Stand Bedovo Dames 1 

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Flamingo's'56 DS 2727218
2VCE/PSV DS 1726228
3SOMAS/Activia DS 3621179
4Were-Di DS 1619159
5Avance DS 1515139
6HLB Van Daal/DS DS 37151417
7VC Bravo DS 17151317
8Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 26121116
9Nuvoc DS 2511911
10Set Up/MVC'64 DS 158713
11TFC DS 167618
12Bedovo DS 154417

Uitslagen Bedovo Dames 1 

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 3 nov 2018Bedovo DS 1Avance DS 12 - 3
zaterdag 27 okt 2018VCE/PSV DS 1Bedovo DS 14 - 0
zaterdag 20 okt 2018Set Up/MVC'64 DS 1Bedovo DS 13 - 1
zaterdag 6 okt 2018Flamingo's'56 DS 2Bedovo DS 14 - 0
zaterdag 29 sep 2018Bedovo DS 1VC Bravo DS 11 - 3

Programma Bedovo Dames 1

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 17 november 201817:00Bedovo DS 1Were-Di DS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 24 november 201815:00SOMAS/Activia DS 3Bedovo DS 1Activiahal, SINT ANTHONIS
zaterdag 1 december 201815:00Bedovo DS 1TFC DS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 8 december 201817:00Bedovo DS 1HLB Van Daal/DS DS 3D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 15 december 201819:00Nuvoc DS 2Bedovo DS 1Nuvochal, VELDHOVEN
dinsdag 18 december 201821:00Bedovo DS 1Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 2D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 19 januari 201917:00Bedovo DS 1Flamingo's'56 DS 2D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 26 januari 201916:15Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 2Bedovo DS 1Sportzaal Muzerijk, UDEN
zaterdag 2 februari 201917:00Bedovo DS 1VCE/PSV DS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 9 februari 201919:00Avance DS 1Bedovo DS 1Warandahal, SAMBEEK

 

Copyright © 2018 Bedovo. All Right Reserve.