Volleybalvereniging Bedovo

Next Bedovo Dames 1

  

Trainingstijd: Dinsdagavond van 20:45 t/m 22:15 uur
Donderdagavond van 20:30 t/m 22:00 uur

Klik hier voor de wedstrijdverslagen van Dames 1

Stand Bedovo Dames 1 

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Nuvoc DS 21149396
2Livoc Liessel DS 114463722
3Bedovo DS 112443514
4VC Bravo DS 213373023
5Ledub DS 313362924
6Hajraa DS 414332831
7VC Polaris DS 212312724
8Bladel DS 113302630
9VC Riethoven DS 111171632
10Pegasus DS 113171740
11VVC Best DS 113161439
12Phoenix DS 111141730

Uitslagen Bedovo Dames 1 

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 20 jan 2018VVC Best DS 1Bedovo DS 11 - 3
zaterdag 16 dec 2017VC Polaris DS 2Bedovo DS 14 - 0
zaterdag 9 dec 2017Bladel DS 1Bedovo DS 11 - 3
zaterdag 2 dec 2017Bedovo DS 1Pegasus DS 14 - 0
zaterdag 25 nov 2017Phoenix DS 1Bedovo DS 10 - 4
zaterdag 18 nov 2017Bedovo DS 1VVC Best DS 14 - 0
zaterdag 11 nov 2017Bedovo DS 1VC Bravo DS 23 - 1
zaterdag 4 nov 2017VC Riethoven DS 1Bedovo DS 10 - 4
zaterdag 28 okt 2017Bedovo DS 1Livoc Liessel DS 13 - 2
zaterdag 14 okt 2017Hajraa DS 4Bedovo DS 10 - 4

Programma Bedovo Dames 1

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 27 januari 201817:00Bedovo DS 1Hajraa DS 4D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 3 februari 201817:00Livoc Liessel DS 1Bedovo DS 1De Smeltkroes, LIESSEL
zaterdag 17 februari 201817:00Bedovo DS 1VC Riethoven DS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 3 maart 201817:00Bedovo DS 1Nuvoc DS 2D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 10 maart 201819:00VC Bravo DS 2Bedovo DS 1De Koolakkers, WESTERHOVEN
zaterdag 17 maart 201817:00Bedovo DS 1Phoenix DS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 24 maart 201819:00Pegasus DS 1Bedovo DS 1Sporthuis Reusel, REUSEL
zaterdag 7 april 201817:00Bedovo DS 1Bladel DS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 14 april 201817:00Bedovo DS 1VC Polaris DS 2D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 21 april 201817:00Ledub DS 3Bedovo DS 1Zuiderpoort, BUDEL

 

Copyright © 2018 Bedovo. All Right Reserve.