Volleybalvereniging Bedovo

Van der Vliet Bedrijfswagens Bedovo Dames 2

  dames2vanvliet

Trainingstijd: Dinsdagavond van 19:15 t/m 20:45 uur
Donderdagavond van 19:00 t/m 20:30 uur

 

Stand Bedovo Dames 2

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1HLB Van Daal/DS DS 81469551
2HLB Van Daal/DS DS 71355484
3VCH Schijndel DS 213524111
4Spirit DS 313383123
5Ledub DS 613342826
6Bedovo DS 214342829
7Peter Peters/TSR DS 315242041
8Ovoco DS 314141245
9Nuvo'68 DS 2149849
10VC Polaris DS 4136648

Uitslagen Bedovo Dames 2

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 16 feb 2019Bedovo DS 2Ledub DS 61 - 3
zaterdag 9 feb 2019Ovoco DS 3Bedovo DS 20 - 4
zaterdag 2 feb 2019Bedovo DS 2Peter Peters/TSR DS 31 - 3
zaterdag 19 jan 2019Bedovo DS 2VC Polaris DS 44 - 0
zaterdag 12 jan 2019Spirit DS 3Bedovo DS 23 - 1
zaterdag 8 dec 2018Bedovo DS 2HLB Van Daal/DS DS 80 - 4
vrijdag 23 nov 2018HLB Van Daal/DS DS 7Bedovo DS 24 - 0
dinsdag 20 nov 2018Bedovo DS 2Ovoco DS 33 - 1
zaterdag 17 nov 2018Bedovo DS 2Nuvo'68 DS 24 - 0
zaterdag 10 nov 2018Ledub DS 6Bedovo DS 23 - 2

Programma Bedovo Dames 2

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 23 februari 201913:00Nuvo'68 DS 2Bedovo DS 2De Hongerman, NUENEN
zaterdag 16 maart 201919:00Bedovo DS 2HLB Van Daal/DS DS 7D'n Ekker, BEEK EN DONK
dinsdag 19 maart 201921:00HLB Van Daal/DS DS 8Bedovo DS 2De Misse, DEN DUNGEN
zaterdag 13 april 201917:00Bedovo DS 2VCH Schijndel DS 2D'n Ekker, BEEK EN DONK

 

Copyright © 2019 Bedovo. All Right Reserve.