Volleybalvereniging Bedovo

Van der Vliet Bedrijfswagens Bedovo Dames 2

  dames2vanvliet

Trainingstijd: Dinsdagavond van 19:15 t/m 20:45 uur
Donderdagavond van 19:00 t/m 20:30 uur

 

Stand Bedovo Dames 2

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Hajraa DS 51258462
2ASC DS 11253426
3VCE/PSV DS 411383115
4HLB Van Daal/DS DS 812332623
5VC Bravo DS 512282527
6Liempdse Omni Vereniging DS 113262233
7VC Polaris DS 411232028
8VC Riethoven DS 312222031
9Nuvo'68 DS 212221931
10Bedovo DS 211161432
11Ovoco DS 3126643

Uitslagen Bedovo Dames 2

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 16 dec 2017Nuvo'68 DS 2Bedovo DS 21 - 3
zaterdag 9 dec 2017VC Polaris DS 4Bedovo DS 23 - 1
zaterdag 2 dec 2017Bedovo DS 2ASC DS 10 - 4
zaterdag 25 nov 2017Ovoco DS 3Bedovo DS 21 - 3
zaterdag 18 nov 2017Liempdse Omni Vereniging DS 1Bedovo DS 23 - 1
zaterdag 11 nov 2017Bedovo DS 2VC Bravo DS 51 - 3
zaterdag 28 okt 2017Bedovo DS 2VCE/PSV DS 41 - 3
zaterdag 14 okt 2017VC Riethoven DS 3Bedovo DS 23 - 2
zaterdag 7 okt 2017Bedovo DS 2Liempdse Omni Vereniging DS 12 - 3
zaterdag 30 sep 2017Hajraa DS 5Bedovo DS 24 - 0

Programma Bedovo Dames 2

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 27 januari 201819:00Bedovo DS 2VC Riethoven DS 3D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 3 februari 201819:00VCE/PSV DS 4Bedovo DS 2Sporthogeschool, EINDHOVEN
zaterdag 3 maart 201819:00Bedovo DS 2Hajraa DS 5D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 10 maart 201815:00VC Bravo DS 5Bedovo DS 2De Koolakkers, WESTERHOVEN
zaterdag 17 maart 201819:00Bedovo DS 2Ovoco DS 3D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 24 maart 201817:30ASC DS 1Bedovo DS 2De Postel, SOMEREN
zaterdag 7 april 201819:00Bedovo DS 2VC Polaris DS 4D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 14 april 201819:00Bedovo DS 2Nuvo'68 DS 2D'n Ekker, BEEK EN DONK
vrijdag 20 april 201819:00HLB Van Daal/DS DS 8Bedovo DS 2De Misse, DEN DUNGEN

 

Copyright © 2018 Bedovo. All Right Reserve.