Volleybalvereniging Bedovo

Next Bedovo Dames 1

  

Trainingstijd: Dinsdagavond van 20:45 t/m 22:45 uur

Klik hier voor de wedstrijdverslagen van Dames 1

Stand Bedovo Dames 1 

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Peelpush DS 412473811
2Ledub DS 413473816
3Bedovo DS 113453618
4VC Velden DS 312403418
5Hovoc DS 213403423
6VC Trivia DS 113363124
7Grashoek DS 112282427
8Olsredlem DS 113282431
9VC Olympia DS 313282331
10Havoc DS 312201832
11Livoc Liessel DS 213161340
12Civitas DS 1135547

Uitslagen Bedovo Dames 1 

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 18 jan 2020Bedovo DS 1Grashoek DS 13 - 1
zaterdag 11 jan 2020VC Trivia DS 1Bedovo DS 14 - 0
dinsdag 17 dec 2019Bedovo DS 1VC Trivia DS 13 - 1
zaterdag 7 dec 2019Peelpush DS 4Bedovo DS 14 - 0
zaterdag 30 nov 2019Bedovo DS 1Civitas DS 14 - 0
zaterdag 23 nov 2019Bedovo DS 1Ledub DS 44 - 0
zaterdag 16 nov 2019Hovoc DS 2Bedovo DS 13 - 2
dinsdag 12 nov 2019Bedovo DS 1Havoc DS 33 - 1
zaterdag 2 nov 2019Olsredlem DS 1Bedovo DS 11 - 3
dinsdag 22 okt 2019Bedovo DS 1VC Velden DS 33 - 1

Programma Bedovo Dames 1

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 25 januari 202019:00VC Olympia DS 3Bedovo DS 1Piushof, PANNINGEN
zaterdag 1 februari 202019:00Ledub DS 4Bedovo DS 1Zuiderpoort, BUDEL
zaterdag 8 februari 202015:30Bedovo DS 1Olsredlem DS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 7 maart 202014:30Havoc DS 3Bedovo DS 1De Stappert, HAPS
zaterdag 14 maart 202017:00Bedovo DS 1Hovoc DS 2D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 21 maart 202018:15Civitas DS 1Bedovo DS 1Ruben Kogeldans Sporthal, VENLO
zaterdag 28 maart 202015:00Bedovo DS 1Peelpush DS 4D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 4 april 202017:00VC Velden DS 3Bedovo DS 1De Vilgaard, VELDEN
zaterdag 18 april 202017:00Bedovo DS 1Livoc Liessel DS 2D'n Ekker, BEEK EN DONK

 

Copyright © 2020 Bedovo. All Right Reserve.